Čtenářský deník-Nový měsíc

28. 11. 2010 | † 30. 09. 2015 | kód autora: KGk

Bella slaví osmnácté narozeniny.Nebylo by to však vzrušení,kdyby se něco nestalo.Oslava se koná u Cullenových doma,takže dům je plný upírů.

Bella se při rozbalování dárků řízne o balící papír.To však rozreaguje Jaspera,který se ještě tolik neumí ''ovládat''.Edward však zakročí a strhne Bellu na stranu.Oslava musela samozřejmě zkončit.Bella je ošetřena a odvezena domů.

V dalších dnech Bella zaznamená divné chování Edwarda.Vůbec se s ní nebaví a nevšímá si ji.Jednoho dne po škole odveze Edward Bellu do lesa a tam ji s krvácejícím srdcem krutě vysvětlí,že se musí rozejít,protože ohrožuje Belliin život.Bella tomu nechce uvěřit a tak Edward zpřísní a se slzami v očích z ničeho nic zmizel.

Bella to neunesla a omdlela.Zachrání ji její dobrý přítel Jacob,o kterém však neví,že je vlkodlak a že zabíjí upíry.Po dobu,kdy u Belly není její Edward,se sblíží s Jacobem a postupně se do něj zamiluje.Ale problém je,že si Bella nemůže vybrat,protože miluje Edwarda,ale k Jacobovi také něco cítí.

Postupem času ji Jacob vše o sobě řekne a Bella překvapivě zareagovala úplně klidně.Bella ale po stesku po Edwardovi začíná šílet a začíná si ubližovat,aby mohla Edwarda aspon' znovu uvidět,protože se jí zjevuje jen tehdy,kdy Edward pocítí,že je Bella v nebezpečí.Bella se rozhodne zkočit z vysokého útesu do vody a to taky udělala.Na poslední chvíli ji zachrání opět Jacob.Alice měla vidinu,že Bella zemřela a tak to běžela oznámit Edwardovi.Ten ví,že bez Belly nemůže žít , a tak se rozhodne jít za královskou rodinou upírů,která dokáže upíry zabít už navždy.Když Alice zjistí ,že je Bella naživu,rychle ji vysvětlí co má Edward v plánu a ta honem rychle běží za ním.

V poslední chvíli,kdy už Edward předával své tělo Volturiovým,přiběhla Bella a zachránila ho.Edward nevěřil svým očím a nechtěl uvěřit,že jsou zase spolu.Příběh končí rozloučením se s Jacobem,který v tomto dílu mizí z Belliina života a požádáním Edwarda o Belliinu ruku,aby spolu byly navěky.Bella po Edwardovi chce,aby ji proměnil v upírku...


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky skola

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.